NOVINKY z ubytovny U medvěda

Listopad 2016
Od 1. 1. 2017 vstoupí v platnost nový ceník ubytování. Stávající ceny jsme ponechali beze změny od 1. 5. 2013, kdy došlo ke změně sazby DPH. Ceny bez DPH se neměnily od roku 2009.

Říjen 2016
Společenskou místnost jsme přesunuli do nově opraveného suterénu, kde si můžete nově zahrát karambol. V případě zájmu doplníme další kulečníkové stoly.

kulečník – karambolInternet


Červen 2016
Dokončení rekonstrukce koupelen - společného sociálního zařízení. V přízemí prošli rekonstrukcí dvě koupelny a v patře jedna. Celkem bylo vyměněno pět sprchových koutů za zděné boxy.

KoupelnaKoupelnaKoupelna


Květen 2013
Dokončili jsme rekonstrukci prvních pokojů s vlastním sociálním zařízením. Můžeme Vám tedy již nabídnout i ubytování s vyšším standardem hotelového typu. Podívejte se, jak se Vám budou nové pokoje líbit.

D e t a i lD e t a i lD e t a i lD e t a i l


Leden 2013
Zahájili jsme rekonstrukci čtyř pokojů, které budou nově vybaveny koupelnou. Pokoje s vlastním sociálním zařízením nabídneme pravděpodobně v březnu.

D e t a i lD e t a i lD e t a i l


Květen 2012
Oprava vnitřních datových rozvodů byla dokončena. Na každém pokoji je k dispozici datová zásuvka. Mimo to je celý objekt pokryt signálem sítě WiFi. Přístup k internetu je řešen Hotspotem. Kupóny s denní, týdenní a měsíční platností je možné zakoupit na recepci.Říjen 2011
Zkušební provoz sítě WiFi byl zahájen. Podporovány jsou všechny varianty normy IEEE 802.11 (b,g,n). Reálná přenosová rychlost dosahuje až 72 Mbps. Připravujeme systém přístupu na bázi WiFi Hotspotu, který zajistí komfortní používání při maximální úrovni zabezpečení.Září 2011
Byla zahájena modernizace datových rozvodů v budově. Výpadek připojení bude nahrazen spuštěním sítě WiFi. Po dobu přepojování přípojek na pokojích zůstane přístup pro všechny zcela volný. Po té zůstane možnost připojení jak pevným připojením, tak bezdrátově.Květen 2011
V tomto měsíci proběhla demolice čtyř garáží na parkovišti před hlavní budovou. Zmizel tak nevzhledný objekt a po úpravě povrchu se zvýší i kapacita parkoviště.

D e t a i lD e t a i lD e t a i l
Odkazy: Biofiltry a pračky vzduchu | Zastřešení ČOV | Zakázková výroba ze sklolaminátů